100tk bundle paketi KE_ 6 1 C-Tüüpi Rummu SD TF-Kaardi Lugeja Dual USB-Pordid Adapter

Uus toode

€1 010.47

Märksõnad:

4k 60hz hub, hub, homekit, imac, macbook seista, macbook pro, rummu ipad pro, taustvalgustusega klaviatuur, mac mini, ipad pro

KE_ 6 1 C-Tüüpi Rummu SD TF-Kaardi Lugeja Dual USB-Pordid Adapter

Sissejuhatus:

6-in-1 USB-C-Hub: Laiendada oma MacBook Pro sadamate arvesse Thunderbolt-3 USB-C port, standardne USB-C port, 2 USB 3.0 A-Tüüpi porti ja SD-ja TF-kaardi pesa.

Power Delivery & andmeedastus Üheaegselt: Tasuta sülearvuti samas ühendades kõik toetatud lisaseadmed andmete edastamiseks.

Mac-Style Disain: Alumiinium disaini muudab täiuslik kaaslane teie MacBook Pro 13" ja 15" 2016/2017.

Slim & Kompaktne: Uskumatult kompaktne-umbes suurus šokolaad võimaldab sul panna see oma tasku, kohver või kott ja seda kõikjal, kuhu lähed.

Plug and Play: ei vaja mingit tarkvara, draiverid, või keeruline installi protsessi; valmis minema otse karbist.

Kogemus andmeedastus kuni 5Gbps vahel Macbook ja telefoni,kõvaketas, USB trumb.

2xUSB 3.0 (5gbs) sadamate, juurdepääsu vabalt mis tahes faili oma usb trumb,telefon,ühendada klaviatuuri,hiirt, et teha tegutsevad kergemini kui kunagi varem.

Hea pikendamine adapter ühendada erinevaid seadmeid/tarvikuid, et seade nagu hiir,kaasaskantav HDD usb Kaardi .lugeja ekraan ja kaamera.

See hub ülekanded andmed üle USB uskumatu kiirusega.See on piisavalt kiire, et edastada kõrglahutusega filmi, max 2TB väline kõvaketas sekundit.

Tehnilised andmed: Seisukord:täiesti Uus Edastamise Kiirus: 5 gbit / s Pistiku Tüüp: Tüüp-C Suurus(L*W*H):108 x 35 x 9 mm Laiendatud Pordid: 2 x Type-c sadamad

2 x USB 3.0

1 x SD-Kaardi Pesa

1 x TF-Kaardi Pesa, mis Sobib: Apple Macbook 2015,2016 & 2017 Tüüp C. Värv: Hall Mida sisaldab pakett: 1*USB-C Hub

Tooted Staatus LAOS
Brändi Nimi kphrtek
Tüüp USB Adapter
Pakett No

Seotud tooted