PCI-E 1 kuni 4 USB3.0 Laiendamine Mälukaart+4XPCIE 1X kuni 16X 6Pin Pildi Kaardi pikendusjuhe Kaardi Adapter Komplekt BTC Kaevandamine

Uus toode

€29.37

€35.38

-17%

Märksõnad:

wwan kaart usb adapter, mini pcie sata, pcie x1, et x4, Mini PCIE, pci ärkaja, m2 pci express, mini pcie usb, m2 pcie x1, pcie, mini pcie ssd

p { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } p { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } img { width: 800px; text-align: left; } 1. Tõhusalt lahendada probleem, et emaplaat PCI-E liides ei piisa.Ühe liidese saab laiendada kuni 4, Pilt ja kaart toide kasutab 4 tahke kondensaatorid teha Pilti kaart toide rohkem stabiilne ja ohutu.

2. Vastu plug-in pardal disain, see võib olla otseselt ühendatud emaplaadi liides ilma pikendusjuhet, ja seda saab kinnitada raamile.Stabiilsus ja töökindlus on oluliselt paranenud.Adapter kaardil on 6PIN liides 12V suurendada DC-DC toide, nii et Pilt kaart on toidet emaplaadi nõukogu on sõltumatu, seega vähendades koormust emaplaadi, kui ühendate mitu Pilti kaardid.

3. Peamised kontrolli juhatus võtab vastu PCI-E liides otsese toiteallika režiimis ühtegi välist võimu juhtmest vaja on, nii, et peamine control board võim ei ole sekkub poolt väljaspool, ja stabiilsus on suurem.Pildi kaardi pesa kasutab imporditud pesa, ja Pilt kaart on kontaktis pistik parem.

4. Arvu vähendada, adapter, adapterid ja kaablid.Üks juhe läheb otse kasutajaliides, mis on tõhusalt vähendada liides häireid ja traat kadu, tagades andmete usaldusväärsust ning parandada töö efektiivsust.USB-kaabel on pehme ja stabiilne, ja juhtmestik on mugav.Pildi kaardi saab panna saab

5. USB pistik on kullatud, mis vähendab häireid vahel liidesed ja parandab andmete terviklikkust.Pesa on varustatud fikseeritud lukk, mis lihtsustab eemaldada ja määrata Pildi kaardi ja Pildi kaart ei kuku välja pesast.

Toote nimetus: PCI-E üks kuni neli laiendamine mälukaart + PCI-E 1X KUNI 16X 6PIN komplekt

Laienduskaardi bus interface: PCI-EX1 (ühildub X4, X8, X16/Image liides)

Arv liidesed: PCIE, USB-liides*4, PCI-E 1X PCI-E 16X

Süsteemi tugi: DOS, LINUX, WINXP,WIN7, WIN8, WIN10, jne.

Värv:Foto Värv

Materjal:PCB+metallist

Suurus:120 x 55 x 75 mm

Pakendi Sisu:

1 x PCI-E 1 kuni 4 laienduskaardi

4 sätestab x PCIE 1X kuni 16X adapter 6Pin kaart

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Toote Nimetus PCIE üks kuni neli expansion card PCIE 1X KUNI 16X 6PIN komplekt
Päritolu CN(Päritolu)
Arv liidesed pcie, USB interface4, PCIE 1X, PCIE 16X
Brändi Nimi NoEnName_Null
Laienemine kaardi suurus 120mm55mm75mm
Laienduskaardi busi liides PCIEX1 (ühildub X4, X8, X16graphics liides)
System support DOS, linux, WinXP, Win7, Win8, win10, jne.
Materjal PCBmetal
Sertifitseerimine Puudub
USB Kaabli Pikkus 60cm

Seotud tooted