Glitter Peegel Küünte Chrome ' i Pulber, Helendav Litrid Küünte Art Glitter Pulber Gradient Värvi DIY Pigment Keha Näo Kaunistamiseks 6tk

Uus toode

€3.24

€6.47

-50%

Märksõnad:

xs püksid tööd daamid

Pealkiri .kõrgus { height: 800px; } .kõrgus-punkt{ height:400px; } .font-punkt{ font-size:16px; } @meedia ekraani ja (max-width:414px){ html,body { width: 100%; } .kõrgus { height: 400px; } .kõrgus-punkt{ height:200px; } .font-punkt{ font-size:12px; } }

$1.25 USD

$USD välismaale-1,92 eurot

$USD 1.52

$USD 4.25

$USD 40.69

$USD 36.85 Omadused:

Kõrge kvaliteet: 100% valmistatud kõrge kvaliteediga materjale, seda saab ohutult kulunud naelad.Väga õhuke ja kerge kasutada ja eemaldada.

DIY küünte kaunistamiseks komplekt: 6 tk helendav maniküür peep varba kingad on erineva kuju, erineva mustreid luua erinevaid stiile.

Lihtne kasutada: Väga lihtne kasutada füüsiliste ja kunstküüned.Kohaldada krunt, siis pane litrid küüned ja lõpuks kohaldama mantel, kakao pulber.

DIY disain: Väga sobiv erialane või perekonna kasutuses.Lihtsalt nautida oma unikaalse DIY küünte disain ja suurendada oma küüned teha neile eriline, huvitav ja võluv.

Rakendus: See armas peep varba kingad on väga sobiv 3D-kunsti.Saate neid kasutada ka kaunistada majad, mobiiltelefoni juhtudel, prillid, kaarte jne.

Pakkeleht:

Nail Art Helendav Läikivad Litrid*6pc

Märkused:

Tänu käsitsi mõõtmine, kaob taluvus toote suurus, mis sõltub tegelikust tootest.

Kuna valgustuse mõju ja pildistamise nurga alt, seal on värvi erinevus toodet, palun ole sellest teadlik.

Päritolu CN(Päritolu)
Brändi Nimi punane dieny

Seotud tooted