11-in-1 Objektiivi Komplekt Mitmekülgne Fisheye lainurk-Micro Polariseeritud Starlight Filter Universaalne Mobiiltelefoni Objektiiv

Uus toode

€34.15

€48.78

-30%

Märksõnad:

kaasaskantav telefon objektiiv, ccamera telefon objektiiv, telefon camer objektiiv, polaroid telefon objektiiv, mousemi telefon objektiiv, mobiiltelefoni objektiivi x2, mobiilse kaamera objektiiv, 10x objektiivi telefon, proua telefon objektiiv, mikroskoopilised telefon objektiiv

Kirjeldus:

Nimetus: 11-in-1 Objektiivi Komplekt

Mudeli number: AVP-DG11

Kohaldatava brand: Enamik nutitelefonid

Kohaldatava Mudel: Enamik nutitelefonid

Omadused:

Kui fisheye objektiivi saab teha foto on tugev perspektiivis mõju ja suurendada kaebuse.

Lai-nurk objektiiv on suur vaatenurk ja laia vaatevälja.Reguleerimisala pildistamine on suurem kui enne, ja see on häid tulemusi pildistate maastikke, linna arhitektuuri ja suurte fotograafia, kogunemised ja perekonna fotod.

Makro objektiiv on 15 korda rohkem kui makro, tõhus fokuseerimise kaugus on 2-3CM, shooting väikesed objektid, mis on täielikult kuvada andmeid; avastamas ilu andmed ja tunne mikroskoopiline maailm.

Kui ND32 filtrit saab luua kolm ümmarguse fotod ja lisa hämmastav peegeldav mõju neile, shooting lõputu uusi mustreid ja uued mustrid.

The starlight filter kasutab eriline diamond stiilis objektiivi.Kui valgus siseneb peen teemant-kujuline astme võrra, see võib luua starlight mõju, mis sobib pildistamiseks teabekeskuste ja gaseeritud vett.

Polariseeritud läätsed on tavaliselt kasutatakse värvi-ja must-ja-valge fotograafia on vältida või nõrgendada tugev peegeldus, mitte-metallik pinnad, kõrvaldades või vähendades valguse laigud.

Kolmnurkse prisma juht saab luua kolm ümmarguse fotod ja lisa hämmastav peegeldav mõju neile, shooting lõputu uusi mustreid ja uued mustrid.

Panchromatic kollane on kasutatud, et suurendada pilti kollane.

Täis-oranži värvi kasutatakse selleks, et pildistada päikesetõusu ja-loojangu stseene reprodutseerida rikkamad värvid.

Gradient sinine on tavaliselt kasutatakse gradient filter, mis taastab taeva puhas sinine kui taevas on halb, ilma et see mõjutaks toon maapinnast, ja saavutab normaalse värvi tasakaalu.

Kalle hall on üldiselt kasutatakse pildistatavate stseenide suur kontrastsus heledus.

Pakkeleht:

1*205 kraadi fisheye objektiiv

1*140 kraadi lainurk objektiiv

1*macro objektiiv 25x

1*Polariseeriv objektiiv

1*ND32 filtrit

1*trigeminal filter

1*Starlight filter

1*Kõik-Kollane filter

1*Kõik oranž filter

1*Fade Sinine Filter

1*kalle hall filter

1*Telefoto clip

11*Objektiivi kaas

1*Pühkige Objektiivi

1*Kasutusjuhend

1*color box

Märkus: Tänu erinevate isiklike näitab, valguse ja kontrasti erinevusi, võib esineda kerge värvi vahe pilt ja tegelik eesmärk.

Kuju Ring
Päritolu CN(Päritolu)
Brändi Nimi HiMISS
Ühilduva Brändi Apple iPhones, Samsung
Telefoni Kaamera Tüüp Lainurk-Len
Sertifitseerimine CE

Seotud tooted